KS>Článek v bulváru

15. září 2012 v 17:41 | Miss L. |  Kristen Steward
Na nejznámějšícjh českých bulvárních stránkách byl zveřejněn další článek,týkající se nevěry Kristen...Achjo,s Robem byli tak krásný pár...:(

Cože? Nevěrná Kristen Stewart stále nosí tričko Roberta Pattinsona

Herečka Kristen Stewart (22), o které se v poslední době mluví zejména ve spojitosti s její nevěrou, při které podvedla svého přítele a hereckého kolegu Roberta Pattinsona (26) s režisérem Rupertem Sandersem, zůstala sama. Robert jí její románek neodpustil a ona tak pyká za své chyby...

Představitelka půvabné Belly Swan z Twilight ságy svého činu lituje. Fanoušci Roberta i Kristen s napětím očekávají chvíli, kdy se herec rozhodne brunetce odpustit. Kristen se snaží dělat vše pro to, aby byla Robertovi pořád nablízku, což dokazuje i fakt, že byla spatřena na letišti v Los Angeles v tričku, které sympaťák nosil v roce 2011.

Nápis IRIE, který na tričku je, údajně vyjadřuje to, jak se cítíte, když nemáte žádné starosti a jste celkově spokojení se svým aktuálním psychickým rozpoložením.

Není to poprvé od skandálu, co byla Kristen spatřena na veřejnosti v Pattinsonově oblečení. Na nedávnou akci si vzala Robertovu baseballovou čepici a černý batoh.
Kristen byla spatřena na letišti v Los Angeles v Robertově tričku.
Kristen byla spatřena na letišti v Los Angeles v Robertově tričku.

Pattinson nosil triko s nápisem IRIE v roce 2011.
Pattinson nosil triko s nápisem IRIE v roce 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama